Търсим си маркетинг мениджър!

Flat Manager е най-голямата българска компания за управление на имоти, които се отдават под наем краткосрочно чрез платформи като Airbnb и партньор за България на Homes & Villas by Marriott International. От скоро Flat Manager навлиза и в традиционния пазар на недвижими имоти с дигитализирани посреднически услуги и иновативна платформа. Имаме страхотен екип от мотивирани, енергични и позитивни хора, които споделят нашата философия, мисия и визия – какви са те, може да видите на нашия уебсайт.

Разрастващият ни се бизнес има нужда от маркетинг професионалист, който ще е отговорен за създаването и прилагането на маркетинг стратегии, позициониране, брандинг, кампании и инициативи. Търсим амбициозен и креативен човек с проактивен манталитет, който иска да се развива в стартъп среда, която дава свобода и насърчава иновациите.

Отговорности:

  • Изготвяне и прилагане на дългосрочна маркетинг стратегия за налагане на брандовете на компанията, както и за привличане на клиенти – собственици на имоти
  • Избор на агенция и фрийленсъри, които да подпомагат изпълнението на стратегията
  • Активно участие в launch кампанията на flats
  • Създаване и управление на различни рекламни кампании в дигитални и традиционни канали
  • Развитие и поддръжка на социални мрежи
  • Създаване на съдържание
  • …и други, според нуждите на компанията

Изисквания:

  • Между 4 и 7 години опит в сферата на маркетинга
  • Опит в провеждането на маркетинг кампании
  • Опит с performance marketing
  • Инициативност, отговорност и креативност
  • Перфектен писмен и говорим български и английски език
  • Опит в сферата на недвижимите имоти е сериозно предимство

Какво предлагаме:

  • Заплата + бонус + допълнително здравно осигуряване + възможност за stock options
  • Развитие в иновативна стартъп компания с впечатляващ растеж, която работи в две сфери – туризъм и недвижими имоти
  • Работа със страхотен екип от млади професионалисти
  • Възможност за дистанционна до работа 5 дни в месеца – през останалото време сме в чудесен офис в сграда – паметник на културата до пешеходната част на бул. Витоша

Как да кандидатствате:

  • Изпращате CV и няколко изречения за мотивацията ви да кандидатствате за позицията
  • Кратко интервю онлайн през Zoom
  • Интервю в офиса на компанията

Моля имайте предвид, че ще свързваме единствено с одобрени кандидати, в рамките на 3 работни дни от подаване на кандидатурата. Благодарим Ви за интереса към позицията!

envelopephone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram